Verpakkingsinstructie

Verpakkingsinstructie LP902

LP902

Wat betekent LP902?

Deze instructie is van toepassing op UN-nummer 3268.
(1) Verpakte voorwerpen:
De hierna genoemde verpakkingen zijn toegestaan, onder voorwaarde dat aan de algemene bepalingen van 4.1.1 en 4.1.3 is voldaan:
Stijve grote verpakkingen in overeenstemming met het prestatieniveau voor verpakkingsgroep III, vervaardigd van:
staal (50A);
aluminium (50B);
metaal, met uitzondering van staal of aluminium (50N);
stijve kunststof (50H);
hout (50C);
multiplex (50D);
houtvezelmateriaal (50F);
stijf karton (50G).
De verpakkingen moeten zodanig worden ontworpen en vervaardigd dat onder normale vervoersomstandigheden verpaatsing van de voorwerpen en onopzettelijk in werking treden wordt voorkomen.
(2) Onverpakte voorwerpen:
De voorwerpen mogen ook onverpakt worden vervoerd in speciaal daarvoor bedoelde inrichtingen voor de behandeling of speciaal ingerichte laadeenheden, indien zij worden vervoerd naar en tussen de plaats van fabricage en een fabriek van montage, met inbegrip van locaties voor tussentijdse behandeling..
Aanvullend voorschrift:
Drukhouders moeten voldoen aan de voorschriften van de bevoegde autoriteit voor de stof(fen) die de drukhouder bevat.

ADR 2025: 4.1.4 (Nederlandse vertaling, ministerie van Infrastructuur en Waterstaat)

Waar wordt LP902 gebruikt?

Deze code is in de huidige 1136.nl ADR 2025-database gekoppeld aan 1 UN-posities.

ADR 2025

1136.nl gebruikt voor deze informatie de ADR 2025-dataset. De inhoudelijke uitleg wordt stap voor stap uitgebreid met de relevante bepalingen uit het ADR 2025.

← Terug naar 1136.nl

WhatsApp & ADR-vragen

Om ons via WhatsApp een vraag te stellen over ADR, heeft u een gratis account nodig. Zo kunnen we uw gegevens koppelen aan uw ADR-status en u gericht helpen.